Contact Form 7 - Database extension - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Rate this Plugin
hu: Értékelje a kiegészítőt

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Support
hu: Támogatás

en: Privacy Policy
hu: Felhasználási feltételek

en: Error: No "form" parameter submitted
hu: Hiba: Nincs "form" paraméter elküldve

en: Error: Contact Form to DB Plugin requires a newer version of PHP to be running.
hu: Hiba: A Contact Form to DB bővítmény futtatásához újabb PHP verzióra van szükség.

en: Minimal version of PHP required:
hu: Legalább szükséges PHP verzió:

en: Your server's PHP version:
hu: Szerver PHP verziója:

en: Add these two lines to the file:
hu: Adja a következő két sort a fájlhoz:

en: Missing Zend Framework
hu: Hiányzó Zend Framework

en: Export
hu: Exportálás

en: System Settings
hu: Rendszer beállításai

en: System
hu: Rendszer

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: MySQL Version
hu: MySQL verzió

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save Changes
hu: Változatások mentése

en: true
hu: igen

en: false
hu: nem

en: I have donated to this plugin
hu: Támogattam a bővítményt

en: Capture form submissions from Contact Form 7 Plugin
hu: Adatok rögzítése a Cotact Form 7 bővítményből

en: Capture form submissions from Fast Secure Contact Form Plugin
hu: Adatok rögzítése a Fast Secure Contact Form bővítményből

en: Can See Submission data
hu: Látgat rögzített adatokat

en: Can See Submission when using shortcodes
hu: Láthat rögzített adatokat shortcode használatával

en: Can Edit/Delete Submission data
hu: Szerkeszthet és törölhet rögzített adatokat

en: Maximum number of rows to retrieve from the DB for the Admin display
hu: Maximálisan megjelenített sorok száma az adatbázisból, ami megjelenik az adminisztrációs felületen

en: Use Javascript-enabled tables in Admin Database page
hu: Javascript alapú táblák használata az adminisztrációs adatbázis oldalon

en: Show line breaks in submitted data table
hu: Sortörések mutatása a beküldött adattáblákban

en: Use Custom Date-Time Display Format (below)
hu: Egyéni dátum-idő formátum használata (lent)

en: Date-Time Display Format
hu: Dátum-idő megjelenítés formátuma

en: Do not save <u>fields</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
hu: Ne rögzítse a következő <u>mezőket</u> az adatbázisba (vesszővel elválasztva, szóköz nélkül)

en: Do not save <u>forms</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
hu: Ne rögzítse a következő <u>űrlapokat</u> az adatbázisba (vesszővel elválasztva, szóköz nélkül)

en: Drop this plugin's Database table on uninstall
hu: A bővítmény tábláinak eldobása a törléshez

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Author
hu: Szerző

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Anyone
hu: Mindenki

en: Missing form parameters
hu: Hiányzó űrlap paraméterek

en: No such file.
hu: Nem található fájl.

en: Database Options
hu: Adatbázis beállíásai

en: Database
hu: Adatbázis

en: Build Short Code
hu: Shortcode készítése

en: FAQ
hu: GYIK

en: Database Short Code
hu: Adatbázis shotcode

en: No form submissions in the database
hu: Nincsenek rögzített adatok az adatbázisban

en: * Select a form *
hu: * Válasszon űrlapot *

en: Google Login for Upload
hu: Google bejelentkezés a feltöltéshez

en: Cannot perform operation because jQuery is not loaded in this page
hu: A műveletet nem lehet befejezni, mert a jQuery nem töltődött be az oldalon

en: Plain CSV (UTF-8)
hu: Egyszerű CSV (UTF-8)

en: Google Spreadsheet
hu: Google Táblázat

en: Google Spreadsheet Live Data
hu: Google Táblázat élő adatokkal

en: Delete All This Form's Records
hu: Az összes rögzített adat tödlése

en: Did you know: This plugin captures data from both these plugins:
hu: Tudta, hogy: Ez a bővítmény képes adatok rögzítésére e két bővítménynél is:

en: Did you know: You can add this data to your posts and pages using these shortcodes:
hu: Tudata, hogy: Az alábbi shortcode-ok segítségével  beilleszthati a rögzített adatokat bejegyzésekbe és oldalakba:

en: Would you like to help translate this plugin into your language?
hu: Szeretne segíteni a bővítmény fordításában, az Ön nyelvére?

en: How to create a translation
hu: Hogyan hozzunk létre fordítást

en: Query:
hu: Keresés:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Upload
hu: Feltöltés

en: next »
hu: következő »

en: « prev
hu: « előző

en: Error: "
hu: Hiba: "

en: Error: no form is chosen
hu: Hiba: nincs űrlap kiválasztva

en: * Select a short code *
hu: * Válasszon shortcode-ot *

en: Reset
hu: Töröl

en: (Did you know: you can create your own short code)
hu: (Tudata, hogy: saját maga is létrehozhat shortcode-ot)

en: HTML Table Formatting
hu: HTML táblázat formázása

en: DataTable Options
hu: Adattábla beállításai

en: JSON Options
hu: JSON beállításai

en: VALUE Options
hu: VALUE beállításai

en: Login Failed
hu: Bejelentkezés nem sikerült

en: New Google Spreadsheet
hu: Új Google Táblázat

en: Error
hu: Hiba

en: Delete
hu: Törlés
